SG73G2BTTD3573C
MFR.Part #
SG73G2BTTD3573C
JLCPCB Part #
C6220861
Description
-55℃~+155℃ 357kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS