HV732ATTD2403F
MFR.Part #
HV732ATTD2403F
JLCPCB Part #
C4058628
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS