HV732BTTD2403F
MFR.Part #
HV732BTTD2403F
JLCPCB Part #
C4008544
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS