SG73P2BTTD14R0F
MFR.Part #
SG73P2BTTD14R0F
JLCPCB Part #
C4016536
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS