HV732ATTD2404F
MFR.Part #
HV732ATTD2404F
JLCPCB Part #
C4280137
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS