RM10F1651CT
MFR.Part #
RM10F1651CT
JLCPCB Part #
C4101089
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS