HV732ATTD2003F
MFR.Part #
HV732ATTD2003F
JLCPCB Part #
C3996542
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS