SG73S2ATTD1053F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1053F
JLCPCB Part #
C4216411
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS