HV732ATTD1473D
MFR.Part #
HV732ATTD1473D
JLCPCB Part #
C3995533
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS