HV732ATTD1433D
MFR.Part #
HV732ATTD1433D
JLCPCB Part #
C3999009
Description
-55℃~+155℃ 125mW 143kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS