RN73R2BTTD28R4B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD28R4B50
JLCPCB Part #
C2548397
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS