HV732ATTD1273D
MFR.Part #
HV732ATTD1273D
JLCPCB Part #
C4174526
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS