RN731JTTD1140B05
MFR.Part #
RN731JTTD1140B05
JLCPCB Part #
C4143976
Description
-55℃~+155℃ 114Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS