RN73H1ETTP1113B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1113B50
JLCPCB Part #
C2536152
Description
-55℃~+155℃ 111kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS