RN73R2ETTD3202C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3202C25
JLCPCB Part #
C2610063
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS