CF1/4CT52R240J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
CF1/4CT52R240J
JLCPCB Part #
C3504135
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 24Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS