CF1/4CT52R244J
MFR.Part #
CF1/4CT52R244J
JLCPCB Part #
C2613219
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 240kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS