RN73H2ETTD23R4C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD23R4C50
JLCPCB Part #
C4047481
Description
-55℃~+155℃ 23.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS