HV732BRTTD684J
MFR.Part #
HV732BRTTD684J
JLCPCB Part #
C6967439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS