RN73R2ATTD2262D25
MFR.Part #
RN73R2ATTD2262D25
JLCPCB Part #
C4217013
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS