SG73P1EWTTP27R0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1EWTTP27R0F
JLCPCB Part #
C4044204
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS