RN732BTTD2742F25
MFR.Part #
RN732BTTD2742F25
JLCPCB Part #
C3986642
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS