KN102M40035*70P4
MFR.Part #
KN102M40035*70P4
JLCPCB Part #
C513389
Package
Plugin,D35xL70mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 3.2A@120Hz 35mm 400V 70mm ±20% 插件,D35xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS