KN471M20022*36A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KN471M20022*36A
JLCPCB Part #
C707447
Package
Plugin,D22xL36mm
Description
10mm 200V 22mm 36mm 470uF ±20% 插件,D22xL36mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS