KF471M16022*30A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KF471M16022*30A
JLCPCB Part #
C513392
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
10mm 160V 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 470uF ±20% 插件,D22xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS