KN221M40030*25A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KN221M40030*25A
JLCPCB Part #
C2843914
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS