KN102M20035*30A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KN102M20035*30A
JLCPCB Part #
C2798422
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.5A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS