KN221M40025*40A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KN221M40025*40A
JLCPCB Part #
C718421
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.21A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 400V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS