T110C106M075AS
MFR.Part #
T110C106M075AS
JLCPCB Part #
C1016890
Package
Plugin,D7.3xL7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω@100kHz 10uF 75V ±20% 插件,D7.3xL7.3mm Tantalum Capacitors