T110C106M035AS
MFR.Part #
T110C106M035AS
JLCPCB Part #
C1016611
Package
Plugin,D7.3xL17.4mm
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2Ω@100kHz 35V ±20% 插件,D7.3xL17.4mm Tantalum Capacitors