ALS70P103NP350
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS70P103NP350
JLCPCB Part #
C1617767
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 146mm 20000hrs@85℃ 24mΩ@100Hz 26.2A@10kHz 31.8mm 350V 77mm ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS