T520D337M006ATE0257280
MFR.Part #
T520D337M006ATE0257280
JLCPCB Part #
C2159241
Description
-55℃~+105℃ 25mΩ@100kHz 330uF 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS