T551B107K050AT4251
MFR.Part #
T551B107K050AT4251
JLCPCB Part #
C1577741
Description
-55℃~+125℃ 100uF 130mΩ@100kHz 50V ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors