T110C156K035AT
MFR.Part #
T110C156K035AT
JLCPCB Part #
C1016853
Package
Plugin,D7.3xL7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω@100kHz 15uF 35V ±10% 插件,D7.3xL7.3mm Tantalum Capacitors ROHS