RPC50394JTE
MFR.Part #
RPC50394JTE
JLCPCB Part #
C2597763
Description
-55℃~+155℃ 200V 390kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS