RPC50391JTE
MFR.Part #
RPC50391JTE
JLCPCB Part #
C4138201
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS