RGC1/16K3004FTP
MFR.Part #
RGC1/16K3004FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS