RMC1K7503FTE
MFR.Part #
RMC1K7503FTE
JLCPCB Part #
C6188618
Description
-55℃~+155℃ 1W 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS