RLC10-R500FTH
MFR.Part #
RLC10-R500FTH
JLCPCB Part #
C2596996
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 125mW 500mΩ Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS