RGC1/16K82R5DTP
MFR.Part #
RGC1/16K82R5DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS