RPC50150JTE
MFR.Part #
RPC50150JTE
JLCPCB Part #
C4037570
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS