RPC50180JTE
MFR.Part #
RPC50180JTE
JLCPCB Part #
C2597770
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS