RPC50120JTE
MFR.Part #
RPC50120JTE
JLCPCB Part #
C3929337
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS