RMC1/4K2103FTE
MFR.Part #
RMC1/4K2103FTE
JLCPCB Part #
C5876616
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS