RMC1/32-3400FPA
MFR.Part #
RMC1/32-3400FPA
JLCPCB Part #
C7344304
Description
-55℃~+125℃ 30mW 340Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS