SR73W2HTTE7R50F
MFR.Part #
SR73W2HTTE7R50F
JLCPCB Part #
C2600982
Description
-55℃~+150℃ 7.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS