RPC32565JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPC32565JTP
JLCPCB Part #
C3932252
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS