RLC50K2R70FTE
MFR.Part #
RLC50K2R70FTE
JLCPCB Part #
C4286515
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS