RPC32564JTP
MFR.Part #
RPC32564JTP
JLCPCB Part #
C2597524
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 560kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS