RPC32365JTP
MFR.Part #
RPC32365JTP
JLCPCB Part #
C2597447
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.6MΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS